Video z letošního ročníku

Aktuality

A: KH Kopřivnice Vítězem finále v kategorii mladšího dorostu se stalo družstvo KH Kopřivnice, které zvítězilo nad družstvem TJ Náchod 26:13. Tip: podívejte se na 25. branku Kopřivnice :-)
Bronzovou medaili vybojovalo družstvo TJ Sokol Ostrava po vítězství 13:11 nad domácím týmem SK Házená Polanka
B: TJ Cement Hranice Vítězem kategorie starších žáků se stali hráči TJ Cement Hranice, kteří ve finále porazili SKP Frýdek-Místek 11:9. V utkání o 3. místo vyhrál TJ Náchod 23:17 nad družstvem KH Kopřivnice
C: HC Zlín Vítězem turnaje v kategorii mladších žáků se stalo družstvo HC Zlín po vítězství 23:10 nad družstvem KH Kopřivnice. V utkání o 3. místo zvítězilo družstvo Liberec Handball nad domácím týmem SKH Házená Polanka A 12:8
D: SKP Frýdek-Místek Turnaj minižáků ve "velké" házené 6+1 vyhrálo družstvo SKP Frýdek-Místek, které ve vyrovnáném a dramatickém finále vyhrálo až na sedmimetrové hody nad TJ Sokol Ostrava 6:4. V základní hrací době skončilo utkání 4:4. Bronzové medaile vybojovalo družstvo KH Zbrojovka Vsetín po vítězství 6:2 nad TJ Sokol Karviná.
Vítězem sobotního turnaje v kategorii minižáků 4+1 se stalo družstvo SKP Frýdek-Místek A. Stříbrné medaile získalo družstvo TJ Sokol Ostrava a bronz si odváží HC Junior Zlín A. Čtvrté místo patří družstvu ŠKH Agrokarpaty Pezinok. Páté místo obsadilo domácí družstvo SK Házená Polanka A. Podrobné výsledky ve formátu PDF
Video přenosy
I letos zajišťovala firma KUMI – ELECTRONIC online video přenosy utkání hraných ve sportovní hale. Dostupné jsou také záznamy pátečních a sobotních utkání.

Salming

Švédská sportovní značka Salming, partner turnaje Polanka Cup 2017, připravila pro všechny účastníky drobný dárek v podobě slevy 10% na nákup zboží ve značkovém e-shopu www.salmingstore.cz. Pro uplatnění slevy, uveďte, prosím, kód POLANKA2017 při dokončování objednávky v e-shopu.