Video z letošního ročníku

Aktuality

A: KH Ivančice
Ve finále mladšího dorostu zvítězilo družstvo KH Ivančice v dramatickém utkání 17:16 nad družstvem KH Kopřivnice. Třetí místo vybojovalo družstvo SKP Frýdek-Místek.
B: Frýdek-Místek
Rovněž v kategorii starších žáků slaví vítězství SKP Frýdek-Místek po finálovém vítězství 12:11 nad družstvem HC TJ Náchod. Třetí místo vyvojovalo družstvo KH Z Vsetín.
C: Frýdek-Místek A
Vítězem turnaje v kategorii mladších žáků se stalo družstvo SKP Frýdek-Místek A, které prošlo turnajem bez porážky. Stříbrné medaile získalo družstvo HC Zlín A a bronz si odváží Tatran Litovel.
D: TJ Sokol Ostrava
Turnaj minižáků ve "velké" házené 6+1 jasně ovládlo družstvo TJ Sokol Ostrava, které vyhrálo všechna utkání. Druhé místo obsadilo družstvo SKP Frýdek-Místek. Bronzové medaile vybojovalo domácí družstvo SK Házená Polanka.
E: HK Bystřice p. Hostýnem A
V sobotu byl v areálu Dělnického domu odehrán turnaj v miniházené 4+1 za účasti 20 družstev. Vítězem se stalo družstvo HK Bystřice p. Hostýnem A, které v dramatickém finále porazilo domácí tým SKH Polanka A. Podrobné výsledky ve formátu PDF
Počasí potěšilo
Pro turnaj hraný na venkovních hřištích je zcela zásadní přízeň počasí. Z tohoto pohledu letošní Polanka Cup vyhrál na celé čáře. Drobné mrholení kolem sobotního poledne jsme si ponechali jako rezervu, aby to příště mohlo být ještě lepší.
Pozvánka Ondřeje Zdráhaly
Ceny jsou připraveny
Video přenosy
I letos zajistí firma KUMI – ELECTRONIC online video přenosy utkání hraných ve sportovní hale
Den dětí
V sobotu proběhne v areálu u Dělnického domu Den dětí, na který jste všichni srdečně zváni.
Zápis
Protokol o utkání si můžete stáhnout a v klidu předem vyplnit.

Salming

Švédská sportovní značka Salming, partner turnaje Polanka Cup 2016, připravila pro všechny účastníky drobný dárek v podobě slevy 10% na nákup zboží ve značkovém e-shopu www.salmingstore.cz. Pro uplatnění slevy, uveďte, prosím, kód POLANKA2016 při dokončování objednávky v e-shopu.