Utkání | Čas | Hřiště | Domácí | Hosté | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
D/o 3. | ne 08.50 | Sportovní hala | TJ Bystřice pod Hostýnem | SK Házená Polanka | 3:6 |
D/Finále | ne 09.20 | Sportovní hala | TJ Sokol Ostrava | SKP Frýdek Místek | 12:5 |
C/o 3. | ne 09.50 | Sportovní hala | Tatran Litovel | SKP Frýdek Místek B | 19:8 |
C/Finále | ne 10.25 | Sportovní hala | SKP Frýdek Místek A | HC Zlín A | 18:11 |
B/o 3. | ne 11.00 | Sportovní hala | KH Kopřivnice | KH Z Vsetín | 18:20 |
B/Finále | ne 11.35 | Sportovní hala | TJ Náchod | SKP Frýdek Místek | 11:12 |
A1/o 3. | ne 12.10 | Sportovní hala | SKP Frýdek Místek | SK Velká Bystřice | 21:16 |
A1/Finále | ne 12.45 | Sportovní hala | KH Ivančice | KH Kopřivnice | 17:16 |
Chlapci/dívky 1999/2000, dívky 1997/1998
SK Házená Polanka
TJ Slavia Hradec Králové
TJ Sokol Karviná (h)
KH Ivančice
SK Velká Bystřice
TJ Náchod
KH Z Vsetín
HC Praha (h)
KH Kopřivnice
HC Ostrava (h)
Tatran Bohunice
SKP Frýdek Místek
Chlapci a dívky 2001/2002 a mladší, dívky 2000
SK Házená Polanka
TJ Sokol Karviná (h)
TJ Sokol Velké Meziříčí
TJ Cement Hranice
HC TJ Náchod
KH Z Vsetín
KH Kopřivnice
TJ Sokol Ostrava
HC Zlín
TJ Sokol Klimkovice
Sokol Poruba (h)
Lesana Zubří
SKP Frýdek Místek
Sokol Hrabůvka
Chlapci a dívky 2003/2004 a mladší
SK Házená Polanka
Tatran Litovel
TJ Sokol Karviná (h)
TJ Sokol Valašské Meziříčí
KH Ivančice
HC TJ Náchod
KH Z Vsetín
KH Kopřivnice
TJ Sokol Ostrava
SK p.e.m.a. Opava
MŠK Hádzaná Čadca
HC Zlín "A"
HC Zlín "B"
TJ Sokol Klimkovice
ŠKH Agrokarpaty Pezinok
Sokol Poruba (h)
SKP Frýdek Místek 1
SKP Frýdek Místek 2
Chlapci a dívky 2005/2006 a mladší
SK Házená Polanka
TJ Sokol Karviná (h)
KH Ivančice
KH Z Vsetín
TJ Sokol Ostrava
ŠKH Agrokarpaty Pezinok
HK Bystřice pod Hostýnem
SKP Frýdek Místek
Chlapci a dívky 2005/2006 a mladší
Sobota 11. června
SK Házená Polanka A
TJ Sokol Karviná (h)
TJ Sokol Ostrava 1
TJ Sokol Ostrava 2
SK p.e.m.a. Opava
MŠK Hádzaná Čadca
TJ Jiskra Otrokovice
TJ Sokol Klimkovice
ŠKH Agrokarpaty Pezinok "A"
HK Bystřice p. Hostýnem "A"
HK Bystřice p. Hostýnem "B"
Sokol Poruba "A"
Sokol Poruba "B"
ŠKH Agrokarpaty Pezinok "B"
SKP Frýdek - Místek
HC Hlučín "A"
HC Hlučín "B"
SK Házená Polanka B
SK Házená Polanka C
SK Házená Polanka D
Švédská sportovní značka Salming, partner turnaje Polanka Cup 2016, připravila pro všechny účastníky drobný dárek v podobě slevy 10% na nákup zboží ve značkovém e-shopu www.salmingstore.cz. Pro uplatnění slevy, uveďte, prosím, kód POLANKA2016 při dokončování objednávky v e-shopu.