C1/1 | pá 09.00 | Fotbalové hřiště č. 1 | SK Házená Polanka | TJ Sokol Ostrava | 12:8 |
C1/2 | pá 09.35 | Fotbalové hřiště č. 1 | SKP Frýdek Místek A | TJ Sokol Karviná | 18:6 |
C1/3 | pá 10.10 | Fotbalové hřiště č. 1 | TJ Náchod | TJ Sokol Valašské Meziříčí | 8:17 |
C2/1 | pá 10.45 | Fotbalové hřiště č. 1 | MŠK Hádzaná Čadca | KH Kopřivnice | 2:16 |
C2/2 | pá 11.20 | Fotbalové hřiště č. 1 | HC Zlín A | KH Z Vsetín | 14:11 |
C2/3 | pá 11.55 | Fotbalové hřiště č. 1 | SK p.e.m.a. Opava | Tatran Litovel | 8:22 |
C2/4 | pá 12.30 | Fotbalové hřiště č. 1 | HC Zlín A | KH Kopřivnice | 12:9 |
C3/1 | pá 09.00 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Ivančice | TJ Sokol Klimkovice | 7:29 |
C3/2 | pá 09.35 | Fotbalové hřiště č. 2 | HC Zlín B | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | 8:8 |
C3/3 | pá 10.10 | Fotbalové hřiště č. 2 | SKP Frýdek Místek B | Sokol Poruba | 18:6 |
C3/4 | pá 10.45 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Ivančice | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | 20:13 |
C1/4 | pá 11.20 | Fotbalové hřiště č. 2 | SK Házená Polanka | TJ Sokol Karviná | 13:13 |
C1/5 | pá 11.55 | Fotbalové hřiště č. 2 | TJ Sokol Ostrava | TJ Sokol Valašské Meziříčí | 14:11 |
C1/6 | pá 12.30 | Fotbalové hřiště č. 2 | SKP Frýdek Místek A | TJ Náchod | 20:6 |
C1/7 | pá 13.05 | Fotbalové hřiště č. 2 | SK Házená Polanka | TJ Sokol Valašské Meziříčí | 15:12 |
C1/8 | pá 13.40 | Fotbalové hřiště č. 2 | TJ Sokol Karviná | TJ Náchod | 14:8 |
C2/5 | pá 14.15 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Z Vsetín | Tatran Litovel | 7:19 |
C2/6 | pá 14.50 | Fotbalové hřiště č. 2 | MŠK Hádzaná Čadca | SK p.e.m.a. Opava | 3:18 |
C2/7 | pá 15.25 | Fotbalové hřiště č. 2 | HC Zlín A | Tatran Litovel | 14:20 |
C2/8 | pá 16.00 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Kopřivnice | SK p.e.m.a. Opava | 17:8 |
C2/9 | pá 16.35 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Z Vsetín | MŠK Hádzaná Čadca | 17:2 |
C2/10 | pá 17.10 | Fotbalové hřiště č. 2 | HC Zlín A | SK p.e.m.a. Opava | 28:8 |
C3/5 | pá 13.05 | Fotbalové hřiště č. 3 | TJ Sokol Klimkovice | Sokol Poruba | 24:9 |
C3/6 | pá 13.40 | Fotbalové hřiště č. 3 | HC Zlín B | SKP Frýdek Místek B | 3:20 |
C3/7 | pá 14.15 | Fotbalové hřiště č. 3 | KH Ivančice | Sokol Poruba | 18:9 |
C3/8 | pá 14.50 | Fotbalové hřiště č. 3 | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | SKP Frýdek Místek B | 10:19 |
C3/9 | pá 15.25 | Fotbalové hřiště č. 3 | TJ Sokol Klimkovice | HC Zlín B | 23:13 |
C3/10 | pá 16.00 | Fotbalové hřiště č. 3 | KH Ivančice | SKP Frýdek Místek B | 13:16 |
C1/9 | pá 16.35 | Fotbalové hřiště č. 3 | TJ Sokol Ostrava | SKP Frýdek Místek A | 6:23 |
C1/10 | pá 17.10 | Fotbalové hřiště č. 3 | SK Házená Polanka | TJ Náchod | 7:5 |
C/SF | so 17.20 | Hala | SKP Frýdek Místek A | Tatran Litovel | 17:16 |
C/SF | so 17.55 | Hala | SKP Frýdek Místek B | HC Zlín A | 5:19 |
C1/12 | so 08.00 | Fotbalové hřiště č. 1 | TJ Sokol Valašské Meziříčí | SKP Frýdek Místek A | 5:13 |
C1/13 | so 08.35 | Fotbalové hřiště č. 1 | TJ Sokol Karviná | TJ Sokol Ostrava | 21:12 |
C3/11 | so 09.10 | Fotbalové hřiště č. 1 | Sokol Poruba | HC Zlín B | 10:11 |
C3/12 | so 09.45 | Fotbalové hřiště č. 1 | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | TJ Sokol Klimkovice | 14:23 |
C3/13 | so 10.20 | Fotbalové hřiště č. 1 | KH Ivančice | HC Zlín B | 17:13 |
C3/14 | so 10.55 | Fotbalové hřiště č. 1 | SKP Frýdek Místek B | TJ Sokol Klimkovice | 12:10 |
C3/15 | so 11.30 | Fotbalové hřiště č. 1 | Sokol Poruba | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | 8:12 |
CC6/1 | so 12.40 | Fotbalové hřiště č. 1 | MŠK Hádzaná Čadca | Sokol Poruba | 2:10 |
CC5/1 | so 13.15 | Fotbalové hřiště č. 1 | SK p.e.m.a. Opava | HC Zlín B | 13:7 |
CC4/1 | so 13.50 | Fotbalové hřiště č. 1 | KH Z Vsetín | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | 14:11 |
CC6/2 | so 14.25 | Fotbalové hřiště č. 1 | Sokol Poruba | TJ Náchod | 5:11 |
CC5/2 | so 15.00 | Fotbalové hřiště č. 1 | HC Zlín B | TJ Sokol Valašské Meziříčí | 11:10 |
CC4/2 | so 15.35 | Fotbalové hřiště č. 1 | ŠKH Agrokarpaty Pezinok | TJ Sokol Ostrava | 8:15 |
CC6/3 | so 16.10 | Fotbalové hřiště č. 1 | TJ Náchod | MŠK Hádzaná Čadca | 16:7 |
CC5/3 | so 16.45 | Fotbalové hřiště č. 1 | TJ Sokol Valašské Meziříčí | SK p.e.m.a. Opava | 14:9 |
CC4/3 | so 17.20 | Fotbalové hřiště č. 1 | TJ Sokol Ostrava | KH Z Vsetín | 11:14 |
C2/11 | so 08.00 | Fotbalové hřiště č. 2 | Tatran Litovel | MŠK Hádzaná Čadca | 32:3 |
C2/12 | so 08.35 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Kopřivnice | KH Z Vsetín | 14:6 |
C2/13 | so 09.10 | Fotbalové hřiště č. 2 | HC Zlín A | MŠK Hádzaná Čadca | 19:3 |
C2/14 | so 09.45 | Fotbalové hřiště č. 2 | SK p.e.m.a. Opava | KH Z Vsetín | 11:14 |
C2/15 | so 10.20 | Fotbalové hřiště č. 2 | Tatran Litovel | KH Kopřivnice | 22:14 |
C1/14 | so 10.55 | Fotbalové hřiště č. 2 | SK Házená Polanka | SKP Frýdek Místek A | 10:16 |
C1/15 | so 11.30 | Fotbalové hřiště č. 2 | TJ Náchod | TJ Sokol Ostrava | 13:17 |
C1/11 | so 12.05 | Fotbalové hřiště č. 2 | TJ Sokol Valašské Meziříčí | TJ Sokol Karviná | 10:21 |
CC2/1 | so 13.50 | Fotbalové hřiště č. 2 | TJ Sokol Karviná | HC Zlín A | 6:23 |
CC3/1 | so 14.25 | Fotbalové hřiště č. 2 | SK Házená Polanka | KH Kopřivnice | 13:15 |
CC2/2 | so 15.00 | Fotbalové hřiště č. 2 | HC Zlín A | TJ Sokol Klimkovice | 24:13 |
CC3/2 | so 15.35 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Kopřivnice | KH Ivančice | 24:14 |
CC2/3 | so 16.10 | Fotbalové hřiště č. 2 | TJ Sokol Klimkovice | TJ Sokol Karviná | 20:18 |
CC3/3 | so 16.45 | Fotbalové hřiště č. 2 | KH Ivančice | SK Házená Polanka | 14:16 |
C/o 3. | ne 09.50 | Sportovní hala | Tatran Litovel | SKP Frýdek Místek B | 19:8 |
C/Finále | ne 10.25 | Sportovní hala | SKP Frýdek Místek A | HC Zlín A | 18:11 |