A1/1 | pá 09.00 | Hala | SK Házená Polanka | HC Ostrava | 17:10 |
A1/2 | pá 09.35 | Hala | SK Velká Bystřice | TJ Sokol Karviná | 28:5 |
A1/3 | pá 10.10 | Hala | KH Ivančice | TJ Náchod | 14:15 |
A1/4 | pá 10.45 | Hala | SK Házená Polanka | TJ Sokol Karviná | 23:14 |
A2/1 | pá 11.20 | Hala | SKP Frýdek Místek | KH Kopřivnice | 14:16 |
A2/2 | pá 11.55 | Hala | KH Z Vsetín | HC Praha | 21:11 |
A2/3 | pá 12.30 | Hala | Tatran Bohunice | TJ Slavia Hradec Králové | 14:19 |
A1/5 | pá 13.05 | Hala | HC Ostrava | TJ Náchod | 12:22 |
A1/6 | pá 13.40 | Hala | SK Velká Bystřice | KH Ivančice | 14:21 |
A1/7 | pá 14.15 | Hala | SK Házená Polanka | TJ Náchod | 7:8 |
A1/8 | pá 14.50 | Hala | TJ Sokol Karviná | KH Ivančice | 9:22 |
A1/9 | pá 15.25 | Hala | HC Ostrava | SK Velká Bystřice | 16:31 |
A2/4 | pá 16.00 | Hala | KH Z Vsetín | KH Kopřivnice | 18:18 |
A2/5 | pá 16.35 | Hala | HC Praha | TJ Slavia Hradec Králové | 10:11 |
A2/6 | pá 17.10 | Hala | SKP Frýdek Místek | Tatran Bohunice | 22:10 |
A2/7 | pá 17.45 | Hala | KH Z Vsetín | TJ Slavia Hradec Králové | 22:16 |
A2/8 | pá 18.20 | Hala | KH Kopřivnice | Tatran Bohunice | 18:11 |
A2/9 | pá 18.55 | Hala | HC Praha | SKP Frýdek Místek | 3:18 |
A1/10 | so 08.00 | Hala | SK Házená Polanka | KH Ivančice | 6:19 |
A1/11 | so 08.35 | Hala | TJ Náchod | SK Velká Bystřice | 12:20 |
A1/12 | so 09.10 | Hala | TJ Sokol Karviná | HC Ostrava | 11:13 |
A1/13 | so 09.45 | Hala | SK Házená Polanka | SK Velká Bystřice | 12:20 |
A1/14 | so 10.20 | Hala | KH Ivančice | HC Ostrava | 19:5 |
A1/15 | so 10.55 | Hala | TJ Náchod | TJ Sokol Karviná | 14:4 |
A2/10 | so 11.30 | Hala | KH Z Vsetín | Tatran Bohunice | 20:16 |
A2/11 | so 12.05 | Hala | TJ Slavia Hradec Králové | SKP Frýdek Místek | 11:19 |
A2/12 | so 12.40 | Hala | KH Kopřivnice | HC Praha | 18:10 |
A2/13 | so 13.15 | Hala | KH Z Vsetín | SKP Frýdek Místek | 12:17 |
A2/14 | so 13.50 | Hala | Tatran Bohunice | HC Praha | 14:9 |
A2/15 | so 14.25 | Hala | TJ Slavia Hradec Králové | KH Kopřivnice | 16:20 |
A1/o 7. | so 16.10 | Hala | SK Házená Polanka | TJ Slavia Hradec Králové | 15:5 |
A1/o 5. | so 16.45 | Hala | TJ Náchod | KH Z Vsetín | 15:19 |
A1/SF | so 18.30 | Hala | KH Ivančice | SKP Frýdek Místek | 19:9 |
A1/SF | so 19.05 | Hala | KH Kopřivnice | SK Velká Bystřice | 24:18 |
A1/o 11. | so 17.00 | U Dělnického domu GUMA | TJ Sokol Karviná | HC Praha | 11:13 |
A1/o 9. | so 17.35 | U Dělnického domu GUMA | HC Ostrava | Tatran Bohunice | 18:17 |
A1/o 3. | ne 12.10 | Sportovní hala | SKP Frýdek Místek | SK Velká Bystřice | 21:16 |
A1/Finále | ne 12.45 | Sportovní hala | KH Ivančice | KH Kopřivnice | 17:16 |