Pátek 13. červen 2014 |
Začátek |
Utkání |
Hřiště |
Soupeři |
09:00 |
B1/1 |
THW Kiel |
DTJ Polanka - HC TJ Náchod |
09:00 |
C1/1 |
MKB Veszprem |
TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Háje Praha |
09:00 |
D1/1 |
FC Barcelona |
TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Karviná |
09:00 |
A2/1 |
HALA |
SKP Frýdek - Místek - Sokol Poruba 1 |
09:30 |
D1/2 |
FC Barcelona |
DTJ Polanka - Sokol Poruba |
09:35 |
B1/2 |
THW Kiel |
HC Háje Praha - TJ Sokol Velké Meziříčí |
09:35 |
A1/1 |
HALA |
DTJ Polanka - HC TJ Náchod |
09:35 |
C1/2 |
MKB Veszprem |
DTJ Polanka - HK Ivančice |
10:00 |
D2/1 |
FC Barcelona |
Sokol Klimkovice - SKP Frýdek - Místek |
10:10 |
B1/3 |
THW Kiel |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Sokol Nové Bránice |
10:10 |
C2/1 |
MKB Veszprem |
HC Zlín - HC Hlučín |
10:10 |
A2/2 |
HALA |
TJ Sokol Ostrava - TJ Sokol Velké Meziříčí |
10:30 |
D2/2 |
FC Barcelona |
KH Z Vsetín - HK Ivančice |
10:45 |
B2/1 |
THW Kiel |
HC Ostrava - HK Ivančice |
10:45 |
C2/2 |
MKB Veszprem |
SKP Frýdek - Místek - Sokol Karviná |
10:45 |
A2/3 |
HALA |
Sokol Poruba 1 - TJ TŽ Třinec |
11:00 |
D1/3 |
FC Barcelona |
Sokol Karviná - ŠKH Agrokarpaty Pezinok |
11:20 |
A1/2 |
HALA |
Sokol Poruba 2 - KH Z Vsetín |
11:20 |
C3/1 |
MKB Veszprem |
Sokol Hrabůvka 1 - TJ Sokol Ostrava |
11:20 |
B2/2 |
THW Kiel |
KH Z Vsetín - Sokol Poruba |
11:30 |
D1/4 |
FC Barcelona |
DTJ Polanka - TJ Sokol Velké Meziříčí |
11:55 |
B1/4 |
THW Kiel |
TJ Sokol Velké Meziříčí - DTJ Polanka |
11:55 |
C3/2 |
MKB Veszprem |
HC TJ Náchod - Lesana Zubří |
11:55 |
A1/3 |
HALA |
HC TJ Náchod - Tatran Litovel |
12:00 |
D2/3 |
FC Barcelona |
HK Ivančice - Tatran Litovel |
12:30 |
B1/5 |
THW Kiel |
Sokol Nové Bránice - HC TJ Náchod |
12:30 |
D2/4 |
FC Barcelona |
Sokol Klimkovice - KH Z Vsetín |
12:30 |
A2/4 |
HALA |
TJ Sokol Ostrava - SKP Frýdek - Místek |
12:30 |
C4/1 |
MKB Veszprem |
Sokol Hrabůvka 2 - Sokol Poruba |
13:00 |
D1/5 |
FC Barcelona |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Sokol Poruba |
13:05 |
B1/6 |
THW Kiel |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HC Háje Praha |
13:05 |
A2/5 |
HALA |
TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Velké Meziříčí |
13:05 |
C4/2 |
MKB Veszprem |
KH Z Vsetín - TJ Rožnov p. R. |
13:30 |
D1/6 |
FC Barcelona |
Sokol Karviná - DTJ Polanka |
13:40 |
C1/3 |
MKB Veszprem |
HC Háje Praha - DTJ Polanka |
13:40 |
C3/3 |
HALA |
Sokol Hrabůvka 1 - HC TJ Náchod |
13:40 |
B2/3 |
THW Kiel |
HK Ivančice - KH Z Vsetín |
14:00 |
D2/5 |
FC Barcelona |
Tatran Litovel - SKP Frýdek - Místek |
14:10 |
C3/4 |
HALA |
Lesana Zubří - TJ Sokol Ostrava |
14:15 |
C1/4 |
MKB Veszprem |
TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Ivančice |
14:15 |
B2/4 |
THW Kiel |
SKP Frýdek - Místek - Sokol Poruba |
14:30 |
D2/6 |
FC Barcelona |
HK Ivančice - Sokol Klimkovice |
14:40 |
C4/3 |
HALA |
Sokol Hrabůvka 2 - KH Z Vsetín |
14:50 |
C2/3 |
MKB Veszprem |
Sokol Karviná - HC Zlín |
14:50 |
B1/7 |
THW Kiel |
DTJ Polanka - Sokol Nové Bránice |
15:00 |
D1/7 |
FC Barcelona |
DTJ Polanka - ŠKH Agrokarpaty Pezinok |
15:10 |
C4/4 |
HALA |
TJ Rožnov p. R. - Sokol Poruba |
15:25 |
C2/4 |
MKB Veszprem |
SKP Frýdek - Místek - HC Hlučín |
15:25 |
B2/5 |
THW Kiel |
KH Z Vsetín - SKP Frýdek - Místek |
15:30 |
D1/8 |
FC Barcelona |
TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Poruba |
15:40 |
A1/4 |
HALA |
Sokol Poruba 2 - DTJ Polanka |
16:00 |
D2/7 |
FC Barcelona |
Sokol Klimkovice - Tatran Litovel |
16:00 |
C1/5 |
MKB Veszprem |
DTJ Polanka - TJ Sokol Velké Meziříčí |
16:00 |
B2/6 |
THW Kiel |
TJ Slavia Hradec Králové - HC Ostrava |
16:15 |
A1/5 |
HALA |
Tatran Litovel - KH Z Vsetín |
16:30 |
D2/8 |
FC Barcelona |
KH Z Vsetín - SKP Frýdek - Místek |
16:35 |
C1/6 |
MKB Veszprem |
HC Háje Praha - HK Ivančice |
16:35 |
B1/8 |
THW Kiel |
TJ Sokol Velké Meziříčí - ŠKH Agrokarpaty Pezinok |
16:50 |
A2/6 |
HALA |
Sokol Poruba 1 - TJ Sokol Ostrava |
17:00 |
C4/5 |
FC Barcelona |
TJ Rožnov p. R. - Sokol Hrabůvka 2 |
17:10 |
C2/5 |
MKB Veszprem |
HC Zlín - SKP Frýdek - Místek |
17:10 |
B2/7 |
THW Kiel |
TJ Slavia Hradec Králové - SKP Frýdek - Místek |
17:25 |
A2/7 |
HALA |
SKP Frýdek - Místek - TJ Sokol Velké Meziříčí |
17:35 |
C4/6 |
FC Barcelona |
KH Z Vsetín - Sokol Poruba |
17:45 |
B2/8 |
THW Kiel |
Sokol Poruba - HC Ostrava |
17:45 |
C2/6 |
MKB Veszprem |
HC Hlučín - Sokol Karviná |
18:00 |
A1/6 |
HALA |
HC TJ Náchod - Sokol Poruba 2 |
18:20 |
C3/5 |
MKB Veszprem |
Lesana Zubří - Sokol Hrabůvka 1 |
18:20 |
B1/9 |
THW Kiel |
HC TJ Náchod - HC Háje Praha |
18:35 |
A1/7 |
HALA |
DTJ Polanka - KH Z Vsetín |
18:55 |
B2/9 |
THW Kiel |
HK Ivančice - TJ Slavia Hradec Králové |
18:55 |
C3/6 |
MKB Veszprem |
TJ Sokol Ostrava - HC TJ Náchod |
Sobota 14. červen 2014 |
Začátek |
Utkání |
Hřiště |
Soupeři |
08:00 |
B2/10 |
THW Kiel |
TJ Slavia Hradec Králové - KH Z Vsetín |
08:00 |
A1/8 |
HALA |
Sokol Poruba 2 - Tatran Litovel |
08:30 |
CC1/1 |
MKB Veszprem |
HC Háje Praha - HC Zlín |
08:35 |
A1/9 |
HALA |
KH Z Vsetín - HC TJ Náchod |
08:35 |
B2/11 |
THW Kiel |
HC Ostrava - SKP Frýdek - Místek |
09:00 |
D1/9 |
FC Barcelona |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - TJ Sokol Velké Meziříčí |
09:05 |
CC1/2 |
MKB Veszprem |
HC Hlučín - HK Ivančice |
09:10 |
B2/12 |
THW Kiel |
Sokol Poruba - HK Ivančice |
09:10 |
A2/8 |
HALA |
TJ Sokol Ostrava - TJ TŽ Třinec |
09:30 |
D1/10 |
FC Barcelona |
Sokol Poruba - Sokol Karviná |
09:40 |
CC1/3 |
MKB Veszprem |
TJ Sokol Velké Meziříčí - SKP Frýdek - Místek |
09:45 |
B1/10 |
THW Kiel |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - DTJ Polanka |
09:45 |
A2/9 |
HALA |
TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Poruba 1 |
10:00 |
D2/9 |
FC Barcelona |
Tatran Litovel - KH Z Vsetín |
10:15 |
CC2/1 |
MKB Veszprem |
Lesana Zubří - Sokol Poruba |
10:20 |
A1/10 |
HALA |
Tatran Litovel - DTJ Polanka |
10:20 |
B1/11 |
THW Kiel |
HC Háje Praha - Sokol Nové Bránice |
10:30 |
D2/10 |
FC Barcelona |
SKP Frýdek - Místek - HK Ivančice |
10:50 |
CC2/2 |
MKB Veszprem |
KH Z Vsetín - HC TJ Náchod |
10:55 |
A2/10 |
HALA |
TJ TŽ Třinec - SKP Frýdek - Místek |
10:55 |
B1/12 |
THW Kiel |
HC TJ Náchod - TJ Sokol Velké Meziříčí |
11:00 |
D/o 9. |
FC Barcelona |
TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Klimkovice |
11:25 |
CC2/3 |
MKB Veszprem |
Sokol Hrabůvka 1 - Sokol Hrabůvka 2 |
11:30 |
B2/13 |
THW Kiel |
KH Z Vsetín - HC Ostrava |
11:30 |
D/o 7. |
FC Barcelona |
Sokol Karviná - SKP Frýdek - Místek |
12:00 |
AA/1 |
HALA |
Tatran Litovel - TJ Sokol Velké Meziříčí |
12:00 |
D/o 5. |
FC Barcelona |
DTJ Polanka - KH Z Vsetín |
12:00 |
CC1/4 |
MKB Veszprem |
HC Háje Praha - SKP Frýdek - Místek |
12:05 |
B2/14 |
THW Kiel |
TJ Slavia Hradec Králové - Sokol Poruba |
12:30 |
D/SF1 |
FC Barcelona |
Sokol Poruba - HK Ivančice |
12:35 |
CC1/5 |
MKB Veszprem |
HC Hlučín - TJ Sokol Velké Meziříčí |
12:35 |
AA/2 |
HALA |
HC TJ Náchod - TJ TŽ Třinec |
12:40 |
B2/15 |
THW Kiel |
SKP Frýdek - Místek - HK Ivančice |
13:00 |
D/SF2 |
FC Barcelona |
Tatran Litovel - ŠKH Agrokarpaty Pezinok |
13:10 |
AA/3 |
HALA |
Sokol Poruba 2 - Sokol Poruba 1 |
13:10 |
CC1/6 |
MKB Veszprem |
HK Ivančice - HC Zlín |
13:15 |
B1/13 |
THW Kiel |
DTJ Polanka - HC Háje Praha |
13:30 |
CC3/1 |
FC Barcelona |
DTJ Polanka - TJ Rožnov p. R. |
13:45 |
AA/SF1 |
HALA |
DTJ Polanka - TJ Sokol Ostrava |
13:45 |
CC2/4 |
MKB Veszprem |
Lesana Zubří - Sokol Hrabůvka 2 |
13:50 |
B1/14 |
THW Kiel |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HC TJ Náchod |
14:00 |
E2/1 |
mini 2 |
DTJ Polanka 2 - Sokol Hrabůvka |
14:00 |
E1/1 |
mini 1 |
DTJ Polanka 1 - SK Pema Opava |
14:05 |
CC3/2 |
FC Barcelona |
Sokol Karviná - TJ Sokol Ostrava |
14:15 |
E1/2 |
mini 1 |
HC Hlučín 1 - Sokol Poruba |
14:15 |
E2/2 |
mini 2 |
HC Hlučín 2 - Sokol Klimkovice |
14:20 |
AA/SF2 |
HALA |
SKP Frýdek - Místek - KH Z Vsetín |
14:20 |
CC2/5 |
MKB Veszprem |
KH Z Vsetín - Sokol Hrabůvka 1 |
14:25 |
B1/15 |
THW Kiel |
Sokol Nové Bránice - TJ Sokol Velké Meziříčí |
14:30 |
E2/3 |
mini 2 |
TJ Rožnov p. R. - TJ Sokol Ostrava 2 |
14:30 |
E1/3 |
mini 1 |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - TJ Sokol Ostrava 1 |
14:40 |
CC1/7 |
FC Barcelona |
TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Zlín |
14:45 |
E1/4 |
mini 1 |
Sokol Poruba - DTJ Polanka 1 |
14:45 |
E2/4 |
mini 2 |
Sokol Klimkovice - DTJ Polanka 2 |
14:55 |
CC2/6 |
MKB Veszprem |
HC TJ Náchod - Sokol Poruba |
14:55 |
AA/4 |
HALA |
Tatran Litovel - TJ TŽ Třinec |
15:00 |
E1/5 |
mini 1 |
TJ Sokol Ostrava 1 - SK Pema Opava |
15:00 |
B/o 11. |
THW Kiel |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Sokol Poruba |
15:00 |
E2/5 |
mini 2 |
TJ Sokol Ostrava 2 - Sokol Hrabůvka |
15:15 |
E2/6 |
mini 2 |
TJ Rožnov p. R. - HC Hlučín 2 |
15:15 |
CC3/3 |
FC Barcelona |
TJ Sokol Ostrava - DTJ Polanka |
15:15 |
E1/6 |
mini 1 |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HC Hlučín 1 |
15:30 |
E2/7 |
mini 2 |
DTJ Polanka 2 - TJ Sokol Ostrava 2 |
15:30 |
AA/5 |
HALA |
TJ Sokol Velké Meziříčí - HC TJ Náchod |
15:30 |
CC1/8 |
MKB Veszprem |
SKP Frýdek - Místek - HK Ivančice |
15:30 |
E1/7 |
mini 1 |
DTJ Polanka 1 - TJ Sokol Ostrava 1 |
15:35 |
B/o 9. |
THW Kiel |
Sokol Nové Bránice - HC Ostrava |
15:45 |
E2/8 |
mini 2 |
Sokol Klimkovice - TJ Rožnov p. R. |
15:45 |
E1/8 |
mini 1 |
Sokol Poruba - ŠKH Agrokarpaty Pezinok |
15:50 |
CC3/4 |
FC Barcelona |
Sokol Karviná - TJ Rožnov p. R. |
16:00 |
E1/9 |
mini 1 |
SK Pema Opava - HC Hlučín 1 |
16:00 |
E2/9 |
mini 2 |
Sokol Hrabůvka - HC Hlučín 2 |
16:05 |
AA/6 |
HALA |
TJ TŽ Třinec - Sokol Poruba 2 |
16:05 |
CC1/9 |
MKB Veszprem |
HC Háje Praha - HC Hlučín |
16:10 |
B/o 7. |
THW Kiel |
DTJ Polanka - TJ Slavia Hradec Králové |
16:15 |
E1/10 |
mini 1 |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - DTJ Polanka 1 |
16:15 |
E2/10 |
mini 2 |
TJ Rožnov p. R. - DTJ Polanka 2 |
16:25 |
CC2/7 |
FC Barcelona |
Sokol Hrabůvka 1 - Sokol Poruba |
16:30 |
E2/11 |
mini 2 |
HC Hlučín 2 - TJ Sokol Ostrava 2 |
16:30 |
E1/11 |
mini 1 |
HC Hlučín 1 - TJ Sokol Ostrava 1 |
16:40 |
AA/7 |
HALA |
Tatran Litovel - Sokol Poruba 1 |
16:40 |
CC2/8 |
MKB Veszprem |
Sokol Hrabůvka 2 - HC TJ Náchod |
16:45 |
B/o 5. |
THW Kiel |
HC TJ Náchod - SKP Frýdek - Místek |
16:45 |
E1/12 |
mini 1 |
SK Pema Opava - Sokol Poruba |
16:45 |
E2/12 |
mini 2 |
Sokol Hrabůvka - Sokol Klimkovice |
17:00 |
E2/13 |
mini 2 |
DTJ Polanka 2 - HC Hlučín 2 |
17:00 |
CC3/5 |
FC Barcelona |
DTJ Polanka - Sokol Karviná |
17:00 |
E1/13 |
mini 1 |
DTJ Polanka 1 - HC Hlučín 1 |
17:15 |
E1/14 |
mini 1 |
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - SK Pema Opava |
17:15 |
E2/14 |
mini 2 |
TJ Rožnov p. R. - Sokol Hrabůvka |
17:15 |
AA/8 |
HALA |
TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Poruba 2 |
17:15 |
CC2/9 |
MKB Veszprem |
Lesana Zubří - KH Z Vsetín |
17:20 |
B/SF1 |
THW Kiel |
HC Háje Praha - KH Z Vsetín |
17:30 |
E2/15 |
mini 2 |
TJ Sokol Ostrava 2 - Sokol Klimkovice |
17:30 |
E1/15 |
mini 1 |
TJ Sokol Ostrava 1 - Sokol Poruba |
17:35 |
CC3/6 |
FC Barcelona |
TJ Sokol Ostrava - TJ Rožnov p. R. |
17:50 |
AA/9 |
HALA |
HC TJ Náchod - Sokol Poruba 1 |
17:55 |
B/SF2 |
THW Kiel |
HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí |
Neděle 15. červen 2014 |
Začátek |
Utkání |
Hřiště |
Soupeři |
08:50 |
D/o 3. |
HALA |
Sokol Poruba - ŠKH Agrokarpaty Pezinok |
09:20 |
D/Finale |
HALA |
HK Ivančice - Tatran Litovel |
09:50 |
C/o 3. |
HALA |
HC Hlučín - HC TJ Náchod |
10:25 |
C/Finale |
HALA |
HC Háje Praha - Lesana Zubří |
11:00 |
B/o 3. |
HALA |
HC Háje Praha - TJ Sokol Velké Meziříčí |
11:35 |
B/Finale |
HALA |
KH Z Vsetín - HK Ivančice |
12:10 |
A/o 3. |
HALA |
DTJ Polanka - SKP Frýdek - Místek |
12:45 |
A/Finale |
HALA |
TJ Sokol Ostrava - KH Z Vsetín |